МЕНЮ
Лихачовська
меблева
фабрика
0
МЕНЮ

Статті

Национальный университет им. Юрия Кондратюка
12.06.20

Лихачевская мебельная фабрика установила в Центре культуры и студенческого творчества Национального университета имени Юрия Кондратюка современные, комфортные кресла.

Краеведческий музей в г. Горишни Плавни
11.06.20

 При творческом и профессиональном подходе Лихачевской мебельной фабрики и финансовой поддержке Полтавского ГОКа (компания FerrExpo), в апреле двадцатого года преобразился актовый зал краеведческого музея г. Горишни Плавни.

ЖОВТНЕВИЙ ПАЛАЦ, м. Київ
13.08.18

В липні 2019 року тов "Лихачовська меблева фабрика" виготовила та встановила крісла для Міжнародного центру культури та мистецтв. Крісла "Симфонія" чудово гармонують з інтер'єром приміщення.

Бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
13.08.18

ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" разом із працівниками Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого розробили дизайн меблів. Кожен поверх бібліотеки відрізняєтся кольором та зовнішнім виглядом, є мобільною.

Встановлено 214 крісел "Київ"
13.08.18

ТОВ "ЛИХАЧОВСЬКА МЕБЛЕВА ФАБРИКА" розробила згідно всім вимогам та встановила крісла у Київський академічний драматичний театр на Подолі. Зал має дуже сучасний вигляд та є максимально комфортним для глядачів.

Встановлено 710 крісел "Львів"
13.08.18

ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" розробила згідно вім вимогам , виготовила та встановила крісла в Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької. Крісла чудово гармонують з приміщенням.

Встановлено 700 крісел "Фаворит"
13.08.18

ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" виготовила та встановила крісла у Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара.

Встановлені меблі в Запорізький державний медичний університет
13.08.18

ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" вже декілька років активно співпрацює з Запорізьким державним медичним університетом. За цей час було виготовлено та встановлено п'ять аудиторій, актову залу, залу очікування, а також меблі для гуртожитків та бібліотеки.

дорожимо клієнтами

ХНЕУ
ХНМУ
Академія

Безкоштовна консультація

Передзвонимо протягом робочого дня і запропонуємо товар під Ваші умови

Пошук