МЕНЮ
Лихачовська
меблева
фабрика
0
МЕНЮ

Про нас

ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" відомий виробник високоякісних корпусних та м'яких меблів, меблів для учбових закладів, меблів з натуральної деревини, крісел для театрів, кінотеатрів, конференційних та актових залів.

Фабрика була заснована 19 березня 1998 року. На сьогоднішній час наша фірма зайняла достойне місце серед виробників меблів. Поступово набираючись досвіду з виробництва меблів, на фабриці сформувався злагоджений та гнучкий процес випуску якісної продукції.

Кожен наш продукт виготовлений згідно з вимогами виготовдення меблевого виробництва. Відповідність високим вимогам регулярно перевіряється співробітниками СЕС України та органами сертифікації.

наші переваги

Сертифікати на всю продукцію
Ціни виробника
Гарантія
Працюємо по всій Україні, а також країни СНД та Європи

дорожимо клієнтами

ХНЕУ
ХНМУ
Академія
ВІДГУКИ
Мельніков М. В.
Сільський голова

Між Вільшанською Сільською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "Лихачовська меблева фабрика" в грудні 2017 року було укладено договір на закупівлю театральних крісел  для Вільшаньського сільського будинку культури.

Вільшанська сільська рада задоволена роботою ТОВ "Лихачовська меблева фабрика"та рекомендує його для співпраці.

Мацяк А. О.
В. о. генерального директора

Свої зобов'язання стосовно якості, строків та обсягів поставленої продукції ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" виконало належним чином - у повному обсязі та своєчасно,  проявив себе надійним партнером, який має професійну команду висококваліфікованих робітників. Жодних зауважень щодо виконання зобов'язань до ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" не виникало.

Керівництво Відділу освіти Сєвєродонецької міської ради висловлює задоволення роботою свого партнера.

Н. Ф. Гура
Директор ТОВ "ДИВКОМ"

Керівництво ТОВ "ДИВКОМ"  висловлює задоволення роботою свого партнера та  рекомендує ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" для співпраці.

В. Пшенична
В. о. генерального директора

Керівництво Державного підприємства "Національний академічний український драматичний теамт імені Марії Заньковецької" задоволене роботою свого партнера та рекомендує ТОВ "Лихачовська меблева фабрика" для співпраці.

Безкоштовна консультація

Передзвонимо протягом робочого дня і запропонуємо товар під Ваші умови

Пошук